MÜKEMMEL
'da 88 değerlendirmeler
Faruk özdemir
Faruk özdemir
20/11/2023
Hocamı tanıdığım için çok memnunum. Aklımda tek bir sor işareti bile bırakmadan her sorumu detaylı bir şekilde izah etti. Mehmet hocama ilgisi, bilgisi ve emeği için çok teşekkür ederim.
Hll Nya
Hll Nya
08/11/2023
Ben Abdulğafur Ayan Mehmet Yıldızhan hocanın hastasıyım . 26 Temmuz 2023te prostat kanseri ameliyatı oldum . Ameliyat gayet başarılı geçti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Tüm bu süreç içerisinde kendisi her koşulda bizimle ilgilendi. Şuan gayet iyi durumdayım . Ameliyat sonrası birinci ay PSA tahlili sonucu gayet güzel çıktı. Üçüncü ayın sonunda da aynı test yapıldı aynı şekilde temiz çıktı. Şuana kadar herhangi olumsuz bir durumum yok. Kendisine çok teşekkür ediyorum tekrardan ve başarılarının devamını diliyorum.
Mustafa Haluk Guven
Mustafa Haluk Guven
05/11/2023
Ben prostat kanseri olan 70 yaşında bir hastaydım. Mehmet Yıldızhan Hoca sayesinde robotik ameliyatla şifa buldum. Çok başarılı bir ameliyat süreci geçirdim. Mehmet hocamızın nekahat süresi boyunca da ilgi ve alakası harikaydı. Böyle bir işin profesyoneli ve insan kalitesi üst düzey bir hocanın hastası olmam, benim için büyük bir şans oldu. Hocamıza başarılı ve sağlıklı günler dilerim. Bu hastalıkla mücadele edenlere de en büyük tavsiyem, işini bu kadar özveriyle yapan kıymetli hocamıza mutlaka danışmalarıdır.
Neset Demirtas
Neset Demirtas
04/11/2023
Mehmet Yıldızhan hoca mükemmel bir ürolog dur.Benim doktorum du,işinin uzmanı ve tüm hastalarına şifa dağıtan ve candan biridir.onun gitmesine çok çok üzüldüm,beni hayata bağlayan o dur.Allah herkese Mehmet Yıldızhan hoca gibi doktor nasip etsin.
Gülcan BATI
Gülcan BATI
03/11/2023
Böbreğimde 9 cm kitlem olduğu ve ameliyat olmam gerektiği söylenildi.Bu sırada netten iyi bir doktor araştırması yaparken karşıma Mehmet hocam çıktı.hasta yorumlarını okuyup kendisine randevu aldım iyikide almışım.güler yüzlü ve hastasıyla ilgilenmesi ayrıcalığıdır. iyikide hocamı tanımışım benim çok riskli olan ameliyatımı başarıyla yapıp saglığıma kavuşturdu .Allah ondan razı olsun.yolu daima açık olsun buradan Mehmet Yıldızhan hocama tekrardan teşekkürlerimi iletmek isterim.
Çetin EŞSİZ
Çetin EŞSİZ
03/11/2023
Hocam ile tanıştığımızda moral ve ruh hali olarak yaşadığım en dip noktadaydım. Ürolojinin en ağır ameliyatını hocamın verdiği moral ve güven sayesinde oldum. Ameliyathane kapısında elimi tutmasını ve birlikte başaracağız demesini asla unutmayacağım. Süreç ağır olsa bile çok şükür iyiyim ve mesane malig neoplazmını hocam sayende yendim. O güzel maharetli elleriyle beni sağlığıma ve aileme tekrar kavuşturan Ailemizin kahramanı, hocamıza selam ve saygılarımı sunarım. İyiki varsını…
fatih sevinc
fatih sevinc
02/10/2023
Dr. Mehmet hocam hastasıyla ilgilenmesi ile detaylı açıklamaları ile sorulan sorulara ve hasta yakınlarına yaklaşımı ile örnek gösterilecek işini layıkıyla yapan çok kıymetli bir doktor. Başarılı geçen tedavim için çok teşekkür ederim.
Kadir Bedel
Kadir Bedel
01/08/2023
Mehmet Yıldızhan hocamı buradaki yorumlar sayesinde öğrendim. İyi ki de tanımışım kendisi çok anlayışlı yardımsever ve merhametli bir doktor babamın böbreğindeki kitleyi temizledi çok şükür sağlığına kavuştu. Kendisinden Allah razı olsun.